Bahn Technik Nowe logo, odświeżony wizerunek

29 Marca 2022

W historii każdej firmy następują kluczowe zmiany, które mają wpływ na jej przyszłość. Zazwyczaj dodatkowo komunikuje się je nową odświeżoną odsłoną wizualną, powiązaną ze zmianą logo firmy. BTW właśnie tego doświadcza.

Nowe logo, odświeżony wizerunek

Czasami jest to lifting logo, czyli jego nieznaczna zmiana. Ale w tym przypadku mamy przemianę kompletną, której nie sposób nie zauważyć. Kolorystyka w odniesieniu do poprzedniej jest uproszczona, czcionka i układ znaku bardziej nowoczesny, całość czysta i czytelna. Kształt sygnetu, który obok logotypu stanowi nowe logo, nawiązuje do obszarów działania spółek z Grupy Trakcja: KOLEJ - DROGI - OBIEKTY, a przy okazji przypomina literę "T".

A jaka jest geneza zmiany? Przemiana nadeszła z góry w wyniku zmian właścicielskich w Grupie Trakcja. To pociągnęło za sobą potrzebę podkreślenia nowej tożsamości Grupy odświeżeniem znaku i  jej wizerunku.

Teraz rozpoczynamy pracochłonny proces przemiany, a już wkrótce nową identyfikację będzie można  zobaczyć w coraz większej liczbie ekspozycji i odsłon firmowych.

Nam się bardzo podoba.

Zapraszamy do

Parku Maszyn

Skontaktuj się z nami, pomożemy dopasować odpowiednią maszynę do Twojego zapotrzebowania.

Zobacz nasze maszyny