Bahn Technik Świąteczna współpraca z Andrzejem Tylkowskim

09 Grudnia 2020

Z pewnością większość z Was przynajmniej raz w życiu spotkała się z jego twórczością. Andrzej Tylkowski - wrocławski rysownik i wyjątkowo życzliwy optymista, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce, a jego charakterystyczne i urokliwe prace wniosły zupełnie nowy trend w obrazowej komunikacji na pocztówkach i kartkach okolicznościowych.

Świąteczna współpraca z Andrzejem Tylkowskim

Obecnie wraz z żoną Katarzyną Majewską prowadzą własne Wydawnictwo Ilustris, sklep internetowy ilustris.pl oraz Galerię Miejsce przy ul. Odrzańskiej we Wrocławiu, gdzie poza karnetami (od których wszystko się zaczęło), można nabyć m.in. wyjątkowe kubki, kalendarze, plakaty, torby i wiele innych, ciekawych przedmiotów z ilustracjami celebrującymi radość życia.

Jednym z wiodących dystrybutorów współpracujących z wydawnictwem są salony Empik. Zaprojektowany przez artystę mural zdobi wrocławski Aquapark, a od 12 lat prace z jego sygnaturą stanowią nieodłączny element wrocławskiego Dnia Życzliwości. Pan Andrzej jest również autorem wielu dzieł charytatywnych, a wśród nich świątecznych kartek dla UNICEF-u, Polskiej Akcji Humanitarnej oraz fundacji SOS Wioski Dziecięce.

Pełni zachwytu twórczością oraz wyjątkową życzliwością wrocławskiego rysownika, postanowiliśmy podzielić się z naszymi Klientami, Współpracownikami i Przyjaciółmi ładunkiem pozytywnych emocji zawartych w jego ilustracjach i w tym roku złożymy wszystkim świąteczne życzenia na pocztówkach (zarówno w wersji standardowego karnetu jak również animowanej e-kartki), prosto spod ręki Pana Andrzeja, będących wyjątkowym i unikatowym dziełem wykonanym specjalnie dla BTW Sp. z o.o. 

Zapraszamy do

Parku Maszyn

Skontaktuj się z nami, pomożemy dopasować odpowiednią maszynę do Twojego zapotrzebowania.

Zobacz nasze maszyny