Bahn Technik Dlaczego BTW?

BTW sp. z o.o. to spółka powołana do życia w 1996 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie europejskiego rynku kolejowego na specjalistyczne roboty torowe.

Długofalowa
strategia

Długofalowa

Część grupy
Trakcja S.A.

Część grupy

Doświadczony
personel

Doświadczony

Certyfikaty i
kwalifikacje

Certyfikaty i

Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie naszej załogi w połączeniu z bardzo dobrze wyposażonym parkiem maszyn torowych powodują, że od ćwierćwiecza stanowimy gwarancję rzetelności i jakości w realizacji projektów z obszaru infrastruktury kolejowej i tramwajowej.

Dynamiczny rozwój BTW sp. z o.o., budowanie ścisłych relacji inwestorskich i stabilnego partnerstwa biznesowego  zaprocentowały  w 2016 roku wejściem do Grupy Kapitałowej TRAKCJA S.A. – lidera budownictwa kolejowego w Polsce i na Litwie, jednej z największych spółek sektora budownictwa infrastrukturalnego i energetyki w kraju. 

W 2018 roku, firma BTW sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakością i uzyskała prestiżowy certyfikat PN-EN ISO 9001:2015. Nawiązaliśmy również współpracę z liderem produkcji specjalistycznych narzędzi budowlanych - firmą HILTI, która obecnie wdraża w Grupie Kapitałowej autorski system zarządzania sprzętem „ON!Track”.

Nową siedzibą Spółki BTW od maja 2020 jest Baza Techniczna TRAKCJI S.A. znajdująca się we Wrocławiu przy ul. Opolskiej 199 (Wrocław Bieńkowice). Mamy tu do dyspozycji jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, gdzie w profesjonalnych warunkach, na powierzchni ponad 2000m2 realizujemy przeglądy i modernizację naszego parku maszyn i urządzeń. 

Ugruntowana pozycja rynkowa,  posiadane doświadczenie przy realizacji strategicznych inwestycji, doświadczona i wykwalifikowana kadra kierownicza i operacyjna oraz rozbudowana flota sprzętowa pozwalają nam na skuteczną realizację powierzonych zadań - od zamówienia aż po procedury zdawczo-odbiorcze. 


Jedynym udziałowcem spółki BTW sp. z o.o. jest TRAKCJA S.A. Organy spółki stanowią:

Rada Nadzorcza w składzie:
Członek Rady - Jakub Lechowicz
Członek Rady - Dominik Radziwiłł
Członek Rady - Miquel Vallespinosa

Zarząd Spółki w składzie:
Prezes Zarządu - Maciej Smoliński

Jesteśmy częścią grupy:

Logo Trakcja S.A.

Grupę Trakcja tworzą podmioty wyspecjalizowane w kluczowych branżach budownictwa infrastrukturalnego i ogólnego. Grupa działa w krajach basenu Morza Bałtyckiego, głównie w Polsce i na Litwie, ale również na Łotwie, Białorusi oraz w Szwecji.

Grupę Trakcja tworzą m.in. spółki: Trakcja PRKiI, AB Kauno Tiltai, PRK 7 Nieruchomości, Torprojekt, PEUiM Białystok, BTW oraz Dalba.
   Dowiedz się więcej